spotkania

SPOTKANIA Z ALPAKAMI

Spotkania z alpakami odbywają się zawsze w obecności opiekuna alpak.
Na samym początku opiekun prowadzi Was do zagrody w której alpaki przebywają na codzień, opowiada ciekawostki związane z nimi m.in co jedzą, jak mieszkają
a także jak należy się wobec nich zachowywać.

Przy alpaczym domku jest możliwość karmienia alpak (jedzenie dostępne na miejscu), robienia zdjęć, obserwowania jak zachowują się w swoim środowisku. Następnie alpaki zabierają Was na spacer, przeważnie na pobliską polanę na której w ciągu dnia uwielbiają spędzać czas.

Zasady spotkań

  • Spotkania są możliwe po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu
  • Nasze alpaczki uwielbiają spotkania z Wami jednak ze względu na ich a także Państwa komfort prowadzimy spotkania jedynie w grupach kameralnych (max. kilka osób na jednym spotkaniu)
  • spotkanie, które rezerwujecie są tylko dla Was, jednak czasami może się zdarzyć, że przy 2 osobach połączymy Was z jeszcze jedną parą osób (zostaniecie wcześniej o to zapytani). 
  • koszt spotkania to 60 zł/osobę, dzieci do 3 r.ż bezpłatnie
  • najlepiej umawiać się z wyprzedzeniem (1-3 dniowym), jednak często spotkanie będzie możliwe nawet jeśli skontaktujecie się Państwo nawet tego samego dnia. Zapraszamy serdecznie.
  • żeby zwierzątka miały przerwę, spotkania zwykle umawiamy w okolicach godziny 9:30, 13:30, 17:30. Czasami jednak w miarę możliwości staramy dostosować się również do Państwa dlatego godziny te mogą być nieznacznie ruchome.
  • spotkanie i spacer z opiekunem alpak trwa około 1h, następnie możecie Państwo jeszcze trochę poprzebywać z alpakami sami, pokarmić je, poobserwować ich zachowania, poleżeć z nimi na hamaku w ogrodzie i przyjemnie spędzić czas.

 Wasze spotkania prowadzone są
i umawiane przez opiekuna alpak – Arka.
+48 791 720 666

Przewiń do góry